Джерело здоров’я

Меланіни виконують захисні функції,  оберігаючи клітинні структури від  агресивного впливу ультрафіолетових променів, іонізуючої радіації, а  також екстремальних температур.

Меланіни здатні  абсорбувати важкі  метали і виводити  їх з організму, а також розглядаються як перспективний радіопротектор, що знижує накопичення радіонуклідів в  організмі.

БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ  ПІГМЕНТ

Меланіни — група різноманітних за  хімічною природою високомолекулярних  чорних і коричневих пігментів тваринного,  рослинного та мікробного походження.

У живих клітинах меланіни виконують  захисні функції, оберігаючи клітинні структури (передусім, генетичний апарат) від  агресивного впливу ультрафіолетових  променів, іонізуючої радіації, а також  екстремальних температур. Меланіни є потужними антиоксидантами (Zerrad A. et al.,  2014; Noura El-Ahmady El-Naggar, Sara M.  El-Ewasy, 2017), забезпечують нейтралізацію вільних радикалів; справляють адаптогенний ефект, ліквідують стресові впливи;  за наявності патологічних деструктивних  процесів — знижують їхню інтенсивність.  Крім того, меланіни мають імуномоделюючі властивості, підсилюють імунний захист при інфекції (Nosanchuk J. D.,  Casadevall A., 2006).

Меланіни в організмі людини локалізовані не тільки в шкірі та її похідних, а й у  таких життєво важливих органах, як головний мозок, серце та ін. Наявність у певних  зонах головного мозку нейромеланіну забезпечує захист нервових клітин від  пошкодження вільними радикалами, запобігаючи нейродегенерації (Fedorow H. et al.,  2005; Brenner S., 2014). Таким чином, меланіни можуть бути корисні в боротьбі із  шизофренією, деменцією, в профілактиці  розвитку хвороби Паркінсона.

Меланіни здатні абсорбувати важкі метали і виводити їх з організму, а також розглядаються як перспективний радіопротектор, що знижує накопичення радіонуклідів в організмі (Моссэ И. Б. и соавт.,  2005; Kunwar A. et al., 2012). Меланіни  послаблюють мутагенний ефект гострого  та хронічного опромінення, запобігають  ушкодженню кровотворних органів,  зменшують окислювальний стрес у тканинах, ліквідують імунний дисбаланс.  А. Ю. Бушманов та співавт. (2014) відзначають лікувальну дію меланіну при курсовому прийомі з водою після впливу іонізуючого випромінювання.

У даний час проводяться дослідження  терапевтичних можливостей меланіну у  відновленні репродуктивної функції. Експериментальні моделі продемонстрували  обнадійливі результати для пацієнтів зі  зниженою сексуальною активністю і безпліддям (Іванов А. А. та співавт., 2016).

РОСЛИННИЙ МЕЛАНІН  ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ТА КРАСИ

Фітомеланіни (полімери рослинного  походження) мають унікальні фармакотерапевтичні ефекти, перспективні щодо  профілактики низки захворювань. Одна з  важливих властивостей фітомеланінів —  їхня здатність структурувати воду, необхідну для нормального функціонування  організму.

Фітомеланіни застосовуються у вигляді  водних розчинів для різних оздоровчих  процедур. Варто зазначити, що для людини найбільш корисною є біологічно активна структурована вода, яка відповідає  фізіологічним потребам організму. Комбінація структурованої води з розчинними  формами фітомеланінів створює унікальне  природне поєднання. Фітомеланіни покращують структуру води і в розчиненому вигляді легко проникають через клітинні  мембрани, забезпечуючи захист клітини і  сталість її внутрішнього середовища. Застосування такої води створює необхідні  передумови для краси і стабільного здоров’я організму.

Структурована вода з меланіном —  чудова основа для оздоровчих процедур,  зокрема масок та обгортань. Її застосування покращує загальний стан шкіри.  При процедурах відбілювання і під час  засмаги на фоні застосування такої води  знижуються ризики впливу пошкоджуючих факторів.

УНІКАЛЬНА ВІТЧИЗНЯНА  ІННОВАЦІЯ

На вітчизняному ринку структурована  вода з меланіном представлена торговою  маркою «Україночка». Це продукт високої  якості. В його основі структурована вода,  яка видобувається на глибині понад  180 м. Унікальні властивості цієї води та її  позитивний вплив на здоров’я при різних  захворюваннях підтверджені багаторічними дослідженнями наукових співробітників Інституту громадського здоров’я  НАМН України.

Структурована вода з меланіном —  ефективний та абсолютно безпечний засіб.  Вона не має протипоказань і може застосовуватися в усіх вікових групах. Зміст меланіну в структурованій воді відповідає  фізіологічним потребам організму, передозування неможливе.

Створена за допомогою сучасних екотехнологій структурована вода «Україночка» з меланіном — це новий крок на шляху  до здоров’я нації.

УЧАСТКОВЫЙ ВРАЧ Кущ О.В. лікар реабілітолог, дієтолог

Замовити воду «Україночка» можна за телефонами:  (044) 331-89-89 (00), (044) 587-89-99, (063) 352-41-39, (050) 249-42-83.  Більше інформації — на сайті ukrainochka.ua та facebook.com/ukrainochka.voda/